بازدید مدیرعامل وبانک از شرکت آلی شیمی قم

سعیدی: شرکت‌های گروه توسعه ملی باید بیش از پیش هم‌افزایی داشته باشند

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی همزمان با اعیاد شعبانیه و در ادامه بازدیدهای دوره‌ای، از شرکت آلی شیمی قم بازدید کرد. 

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، سعیدی پس از بازدید از کارخانه آلی‌شیمی و بخش‌های مختلف مانند خطوط تولید گلیسیرین صنعتی و بهداشتی، اسیدهای چرب و تالوی صنعتی، در نشست صمیمی با محمدرضا مددیان سرپرست و همچنین اعضای هیأت مدیره و مدیران آلی شیمی قم، ضمن تشکر از تلاشها، عملکرد و فعالیتهای مدیران و پرسنل شرکت در سال مالی ۱۴۰۰، بر ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیتهای خطوط تولید این کارخانه و اجرای طرحهای توسعه و نوآورانه تأکید کرد.   

وی با اشاره و تشریح  برخی از مهم ترین سیاستها و جهت گیری های کلان در افق ۱۴۰۱ شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی مبنی بر افزایش همافزایی در شرکت های زیرمجموعه گفت: کنترل و کاهش هزینه‌های تولید و بهای تمام شده، توسعه نوآوری و فناوری و توسعه صادرات و خروج از رشته فعالیت های کم بازده و زیانده جزو سیاست‌های گروه توسعه ملی است و مدیران شرکت‌های تابعه ضروری است اجرای این سیاست‌ها را پیگیری کرده و با سایر شرکتهای گروه توسعه ملی هم‌افزایی داشته باشند. استفاده از توانمندیهای درون گروهی و توجه به سرمایه های انسانی و استفاده از نیروهای توانمند داخلی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

لازم به ذکر است در ابتدای جلسه آقای مددیان، ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی و تبریک اعیاد شعبانیه، گزارشی از عملکرد و روند اقدامات  شرکت آلی شیمی قم در جهت افزایش تولید، بهبود کیفیت، سود آوری، ارزش آفرینی و همچنین چشم انداز شرکت در سال ۱۴۰۱ و برنامه ریزی شرکت برای تولید محصولات جدید (اسید استئاریک و آلکید رزین) ارائه کرد.

شرکت آلی شیمی قم یکی از تولید کنندگان مواد اولیه مورد نیاز صنایع شوینده، بهداشتی و رنگ و رزین در کشور است.